חוויית משתמש

באמצעות חוויית משתמש חיובית אנו יוצרים אתרים אינטואיטיבים, אטרקטיביים ומשכנעים המסייעים בהמרת לקוחות פוטנציאליים לקונים בפועל.

חוויית משתמש UX הוא הכינוי לתהליכים הריגשיים, התבוניים והטכניים אותם חווה הגולש באתר. תהליכים אלו מתוכננים על ידנו בקפידה ומיועדים להמיר את הגולש המזדמן באתר ללקוח פעיל.
 
חוויית משתמש

חוויית משתמש חיובית היא מפתח להצלחתו של כל פתרון דיגיטלי. אנו יוצרים חוויית משתמש אפקטיבית המשלבת בין אומנות ומדע ומתמקדת במציאת האיזון האופטימלי בין צרכי בעל האתר ויעדיו העיסקיים ובין צרכי לקוחותיו הפוטנציאליים.
 
מתודולוגיית חוויית משתמש ב ICS
 


המבקרים באתר הם אנשים, לכן אנו בונים אתרים בעלי אישיות מתאימה, עימה הם יוכלו להתחבר ולהזדהות אינסטנקטיבית. לצורך כך חוויית המשתמש המתוכננת לאתר מתבססת על ההקשרים החברתיים והתרבותיים של קהלי היעד וכמובן גם במה שבאמת מניע אותם לפעולה: רגשותיהם, רצונותיהם וצרכיהם.
 
בניית אתרים בICS מושתת על מתודולוגיה רב שלבית של יצירת חוויית משתמש ונהנת מניסיון רב שנים שנצבר בחברה. השלבים העיקריים בעיצוב חוויית משתמש בהם אנו מתמקדים הינם: מחקר, פיתוח אסטרטגיית תוכן, קביעת דרישות תוכן ופעולה, קביעת דרכי אינטראקציה, תכנון ארכיטקטורת מידע, פיתוח מימשק וניווט (UI), עיצוב חזותי ופיתוח טכנולוגי.

אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו על מנת להבטיח שהפתרון אליו נגיע הוא אפקטיבי ומצליח לקדם את יעדיו. כדי להבטיח הצלחה זו לאורך זמן לאחר השקת האתר ובמסגרת תחזוקתו השוטפת ממשיכה עבודת המחקר, הסקת המסקנות ויישומן באתר. פעולות תחזוקת אתר אלו מבוצעות על פי נתוני הצלחתו האמיתיים והמדידים. כך ניתן לשפר ולהבטיח את נכונות מענה האתר לצרכי ורצונות המשתמשים ולהביאו להצלחה עיסקית אופטימאלית.

צור קשר