אסטרטגיית תוכן

קטעי מלל, כתבות, חדשות, צילומים, איורים, סירטונים ואפילו קיטעי סאונד עשויים להרכיב את תוכן האתר שלך. אנו יוצרים אסטרטגיית תוכן ייחודית עבור האתר שלך כך שיהיה האפקטיבי ביותר למימוש יעדך העסקיים.

הדרך להשגת יעדי האתר היא יצירת חוויית משתמש אייכותית ואפקטיבית. אבן הבסיס של יצירת חוויית משתמש מוצלחת היא יצירת אסטרטגיית תוכן מתאימה ונכונה.      

 

       

אסטרטגיית תוכן

     

 

אנו יוצרים עבור האתר שלך אסטרטגיית תוכן ייחודית לו, המותאמת ליעדיו העסקיים והממוקדת בלקוחות שלך. אסטרטגיית תוכן זו קובעת את אישיות האתר ומסייעת רבות בהמרת גולשי האתר ללקוחות פעילים. לשם כך אסטרטגיה כזו חייבת להיות תפורה על פי מידות וצרכי האתר ואנו יוצרים אותה על בסיס מספר עקרונות ליבה מרכזיים.      

 

בתהליך העבודה של יצירת אסטרטגיית התוכן נקבע יחד איתך מה הדבר המתאים ביותר לעסק שלך, מה מתאים ללקוחות שלך. מה הדרך הנכונה, המובנת והממוקדת ביותר להעביר את המסרים שלך. מה צריכים להיות המהות, הסיגנון והמבנה של התכנים כך שיהיו אפקטיביים ומושכים יותר.      

 

כחלק מאסטרטגיית התוכן אנו קובעים גם עקרונות העיצוב הריגשי המתאים לאתר והבאים לידי ביטוי בכל תכני האתר, הן הטקסטואליים והן החזותיים. לאחר יצירת אסטרטגיית התוכן ניתן לעבור לשלבי ההפקה בפועל של האתר: דרישות התוכן, תיכנון האינטראקציה, ארכיטקטורת המידע, עיצוב הממשק והניווט (UI), עיצוב השפה החזותית והפיתוח וטכנולוגי. ICS עובדת בשיתוף פעולה עם דודי שרון - אסטרטגיה שיווקית וקידום אתרים.

צור קשר