ניידים

לפחות 50% מהחיפושים ברשת נעשים ממכשירים ניידים לכן אנו יוצרים לאתר שלך עיצוב רספונסיבי המספק ללקוחותיך חוויית משתמש מלהיבה המותאמת להם במיוחד.

הרשת זמינה כמעט בכל מקום וזמן, מחצית מכל הצרכנים נוטה לקנות יותר מעסקים עם אתר אינטרנט סלולרי. הלקוחות שלך מחפשים אותך גם כשהם מחוץ לבית ולמשרד, הם עושים זאת בניידים שלהם, הטלפונים הסלולרים החכמים ומחשבי הטאבלט.
 
אנו יוצרים עבור אתר האינטרנט הסלולרי הנייד שלך חוויית משתמש משכנעת ואפקטיבית המותאמת לפלטפורמות השונות. אנו בונים מערכת ניהול תוכן ממוקדת אחת עבור כל הפלטפורמות, המחשב האישי, הסלולר והטאבלט ובכך חוסכים לך משמעותית בעלויות הפיתוח, במשאבי הניהול וחשוב מכך דואגים לעדכון אחד ואחיד בכל המדיות.
 
החשיבות העיסקית לנוכחות מותאמת באתרי הניידים גדלה מיום ליום, לשם כך אנו בונים אתרים בעיצוב רספונסיבי ממוקד לקוח. עיצוב רספונסיבי מתאים באופן אוטומאטי ושקוף לכל גודל מסך, בין אם זה מסך טלפון סלולרי , מסך הטאבלט או צג המחשב השולחני. אנו מציגים לכל לקוח את התכנים המתאימים והחשובים ביותר בהתאמה למכשיר איתו הוא בוחר להכנס לאתר שלך.

באמצעות העיצוב הרספונסיבי אנו שומרים על חוויית משתמש מלהיבה ומרתקת ללא מגבלה של גודל המסך. כך אנו מגדילים את יחס ההמרה של כל הגולשים באתר שלך ללא תלות במכשיר בו הם מגיעים אליך.

צור קשר