הצלחה רספונסיבית

כאשר כמחצית מהחיפושים באינטרנט נעשים ממכשירים סלולריים יש צורך ביצירת אתר רספונסיבי המתאים עצמו לסוג המכשיר בו משתמש הגולש זאת בכדי להגיע למקסימום פוטנציאל גולשים מתוך קהל היעד ולמקסימום יחס המרה מגולשים ללקוחות - זוהי משמעותה של הצלחה רספונסיבית.

אתר רספונסיבי מלא עבור המועמדים ללמודים של מכללת אשקלון.

ריבוי האופציות העומדות כיום בפני המועמדים ללמודים בהשכלה הגבוהה מהווה אתגר משמעותי לאוניברסיטאות ולמכללות האקדמיות.

מאחר שכיום כמחצים מהחיפושים ברשת האינטרנט נעשים מתוך מכשירים סלולריים הבינה המכללה האקדמית אשקלון העומדת בפני תחרות קשה על גיוס סטודנטים בכל איזור הדרום והמרכז, כי אחד צעדי השיווק המשמעותיים בגיוס זה הוא לעמוד בציפיות קהל המתעניינים לקבלת אינפורמציה איכותית גם בטלפונים הסלולריים ובטאבלטים.
מסכי אתר רספונסיבי
לשם כך פנתה המכללה לICS בכדי שתפתח עבורה אתר רספונסיבי מלא עבור המועמדים ללימודים. במסגרת צעד זה הוחלט גם להעצים את חוויית המשתמש של הגולש על כל הביטיה באתר ובכך למקסם את תוצאת המהלך.

פיתוח חוויית משתמש אפקטיבית המשלבת בין צרכי המכללה ובין צרכי ורצונות המועמדים מביאה ליחס המרה משופר מן האתר החדש. כחלק מחוויית המשתמש עוצב ופותח אתר רספונסיבי מלא, המתאים את עצמו, הן במראה והן בארכיטקטורת המידע לסוג המכשיר ממנו גולש המועמד.

התוצאות לא איחרו לבוא, באמצעות בניית האתר הרספונסיבי החדש יכולה כעת המכללה להגיע למספר מועמדים רב יותר, לשרת ולספק להם את המידע בו הם חפצים. השידרוג הכפול, הן התדמיתי והן ההגעה ליותר גולשים (מהסלולר והטאבלט) העלה מחד את כמות פוטנציאל הנרשמים ושיפר את יחס ההמרה של גולשים לנרשמים מאידך באופן מהותי - זוהי הצלחה רספונסיבית!
 

צור קשר