ארכיון

בניית אתר המרכז לחינוך יהודי ע"ש מלטון של האוניברסיטה העברית

בניית אתר של המרכז לחינוך יהודי ע"ש מלטון של האוניברסיטה העברית הושלמה והאתר המרהיב הושק בהצלחה.

מרכז מלטון לחינוך יהודי בחר שוב ב- ICS לבניית אתר האינטרנט שלו לאחר סיום מוצלח מאוד של בניית שני פרויקטים גדולים ומורכבים במיוחד שזו ביצעה עבורו.

בניית אתר המרכז החלה באיפיון מטרותיו, יעדיו, וזיהוי קהלי היעד שלו. לאחר תהליך קצר זה נקבע שלד האתר ומאפייני הפרקים ותבניות המידע השונות בהתאם לתקציב שהוגדר לפרויקט.

עיצוב האתר נעשה בסטודיו זוכה הפרסים של ICS וזכה לשבחים רבים על היכולת לשלב עיצוב מרהיב מחד וממשק פונקציונאלי וידידותי למשתמש מאידך, כל זאת למרות ריבוי ערוצי המידע שבו.


אודות המרכז לחינוך יהודי ע"ש מלטון
המרכז לחינוך יהודי ע"ש מלטון מבטא את מחויבותה של האוניברסיטה העברית לקידום החינוך היהודי ברחבי העולם. עם 19 אנשי סגל מתוכו ו-18 אנשי סגל וחוקרים מן החוץ, מרכז מלטון הוא המוסד האקדמי הגדול בעולם העוסק בחינוך יהודי. סגל המרכז כולל סוציולוגים, פסיכולוגים, היסטוריונים של החינוך, מומחים להכשרת מורים, להנחלת ערכים יהודיים וזהות יהודית, מומחים לבניית תכניות לימודים, להוראת טקסטים מסורתיים, לחינוך לערכי המשפחה וללימודי מגדר. המרכז עורך בקביעות כינוסים אקדמיים שנועדו לקדם הפצת רעיונות ולדון בבעיות בוערות בתחום החינוך היהודי.

מיקומו של המרכז לחינוך יהודי ע"ש מלטון מאפשר לו להפיק תועלת מלאה מן המשאבים הייחודיים שהאוניברסיטה העברית יכולה להציע בתחומי היהדות, עם יותר ממאה אנשי סגל המתמחים בקשת רחבה של נושאים מתחום התרבות היהודית, מטקסטים יהודיים קדומים ושירת ימי-הביניים ועד יידיש, קולנוע יהודי ואמנות יהודית.

המרכז קרוי על שמו של סמואל מנדל מלטון, איש חינוך פורץ דרך ונדבן נודע, אשר בשנת 1976 העניק למרכז קרן לצמיתות.

צור קשר