ארכיון

בניית אתר האינטרנט החדש של המרכז לחקר המוסיקה היהודית של האוניברסיטה העברית.

חגיגה לאוהבי המוסיקה – ICS השיקה את אתר האינטרנט החדש והמקיף של המרכז לחקר המוסיקה היהודית של האוניברסיטה העברית.

המרכז לחקר המוסיקה היהודית של האוניברסיטה העברית בירושלים אשר שם לעצמו למטרה לאסוף וללמוד את התיעוד של מסורות המוסיקה וחיי המוסיקה של הקהילות היהודיות, השיק את אתר האינטרנט החדש והמרהיב שלו. באתר, שנבנה על ידי חברת ICS ומושתת על מערכת ניהול התכנים המתקדמת שלה ה-ICMS, תיעוד עשיר, מקיף ורב אודות המוסיקה היהודית.

בניית אתר המרכז הושלמה לאחר עבודת איפיון יסודית ובו ניתן למצוא מידע רב הכולל תיעוד בבליוגרפי, לקסיקון, ביוגרפיות של מוזיקאים, חדשות, מידע על אירועים, חנות דיסקים וספרים, וקישורים מעניינים לאתרים בתחום המוסיקה היהודית.

האתר נשען על בסיס נתונים גדול ומקיף שנאסף במהלך עשרות שנים אודות יצירות, מלחינים ויוצרים יהודיים מכל תקופות היצירה והתרבות היהודית. משתמשי האתר יכולים למצוא בקלות את המידע המבוקש בעזרת מנגנוני חיפוש קלים, ברורים ונוחים לשימוש.

 

About JMRC - Jewish Music Research Center

The JMRC is an academic institution fully dedicated to the documentation, research and publication of scholarly materials about Jewish music. Founded in 1964 by Prof. Israel Adler, the JMRC functions as one of the research centers of the Faculty of Humanities at the Hebrew University of Jerusalem.

צור קשר