ארכיון

בניית אתר מיזם עיר אקדמיה

ICS סיימה את בניית אתר מיזם עיר אקדמיה המרהיב שמטרתו קידום הפעילויות המשותפות בין המוסדות האקדמיים בירושלים אשר יסייעו במיצוב העיר כמרכז האקדמי המוביל של מדינת ישראל.


ICS נבחרה לצורך בניית האתר ויצירת המיתוג האינטרנטי של מיזם עיר.אקדמיה לאחר שהוכיחה את יכולותיה העיצוביות והטכנולוגיות ולאור הצלחותיה המרשימות והחוזרות לאורך השנים בהן עבדה מול מוסדות אקדמיים ומול קהל הסטודנטים.


המיתוג האינטרנטי החל בעיצוב לוגו המיזם וקביעת השפה החזותית לפרויקט כולו. הלוגו החדש עושה שימוש בפונט מודרני וצעיר בעל מראה נקי וחד אך עם זאת מתחבר היטב לרוח העיר ובכך משלב את כל מאפייני העיר בהרמוניה. משפחת הצבעים שנבחרה כבסיס לשפה הויזואלית עכשווית, נקייה ומשדרת תרבות, איכות ועניין.

לאחר אישור הלוגו, החל הסטודיו בתהליך עיצוב אתר עיר אקדמיה על פי השפה הויזואלית שנקבעה. כדי לייצר את אימפקט העצירה הנדרש נעשה שימוש בחיתוכים מעניינים ועוצמתיים מתוך תמונות מחיי העיר ונופיה השונים אשר צולמו במיוחד עבור האתר. כדי לשמור על הניקיון והמראה האטרקטיבי, הצעיר והעכשיו, נעשה שימוש בחיתוך תמונה אחד מתחלף התופס שטח גדול ומרכזי מעמוד הבית. שילוב התמונות וצבעי הכתום והאפור על רקע לבן אוורירי משלימים את מיתוג האתר ומחדד את חוזקות העיר כעיר אקדמית מודרנית רב גונית, בעלת חיי תרבות וחברה תוססים, ומשיל מעליה את תדמית הכבדות.

בניית אתר עיר.אקדמיה מושתת על ה ICMS הידידותית שפותחה בחברה ומותאמת באופן אישי לכל לקוח על פי צרכיו הייחודיים.

האתר זכה לתשבחות רבות ולביקורות מחמיאות מכל נציגי המיזם והוא ישמש כמרכיב מרכזי בפעילות המתוכננת בו.

לאתר עיר אקדמיה

אודות עיר.אקדמיה
'עיר.אקדמיה' הינה יוזמה משותפת של מוסדות המחקר וההוראה האקדמיים בירושלים, מכון ירושלים לחקר ישראל והרשות לפיתוח ירושלים. מטרת הפרויקט הינה לקדם פעילויות משותפות בין המוסדות השונים אשר יסייעו במיצוב העיר כמרכז האקדמי המוביל של מדינת ישראל. עיר.אקדמיה תפעל לאיתור נושאים בהם שיתוף הפעולה הבין-תחומי עתיד ליצור ערכים מוספים משמעותיים דוגמת: שיתוף בקורסים, פעילויות מול העירייה, מיתוג משותף, ייזום פסטיבלים ואירועי תרבות ועוד. הפעילות עתידה לסייע למוסדות הפועלים בעיר למשוך סטודנטים רבים יותר וטובים יותר, לפעול לשיפור איכות החיים הסטודנטיאליים בירושלים ולסייע בחשיבה יצירתית על הדרכים להשארתם בעיר.

לאתר עיר.אקדמיה

צור קשר