ארכיון

בניית אתר סאן דור נתיבי אויר בינלאומיים

הסתיימה בניית אתר סאן דור נתיבי אויר בינלאומיים (מקבוצת אל על). באתר משולב מידע אודות שירותי החברה, יעדי טיסות, מידע עיסקי , סרט תדמית ועוד.

בניית אתר חברת סאן דור נתיבי אויר מקבוצת אל על הסתיימה והאתר הושק בהצלחה לאחר שעבר את הבדיקות המחמירות של מחלקת מערכות מידע של אל על.

מלבד המידע אודות חברת סאן דור ללקוחות פרטיים ועסקיים, משולב באתר גם סרט וידאו תדמיתי בטכנולוגית FLV המאפשרת צפיה לכל גולשי האתר בפלאש ואינו מצריך שרת וידאו סטרימינג בחוות השרתים.

בפעם הבאה שאתם מחפשים טיסת צ'ארטר (שכר) כדאי לכם לבדוק תחילה באתר סאן דור החדש, שם תמצאו את יעדי הטיסות ואת המשווקים המובילים. כך תוכלו להנות מטיסה במחיר צ'ארטר אבל עם הביטחון של טיסה באל על. סאנדור - לטוס לחופש על בטוח.

אודות סאן דור נתיבי אויר בינלאומיים
סאן דור הוקמה על מנת לספק חלופה נגישה וזולה יחסית לטיסות השכר (צ'רטר) של החברות הזרות הנוחתות בישראל, ומכך נגזר החזון של חברת סאן דור – חברה תעופה ישראלית אמינה ובטוחה, שתספק מענה לציבור רחב של נוסעים ישראליים שבחרו לטוס בחברות זרות בגלל אילוץ כלכלי. סאן דור מספקת לקהל נוסעיה את כל התנאים הדרושים על מנת שיממשו את רצונם לטוס כחול לבן, תוך שמירה על מעמדה כחברת השכר הלאומית המובילה בישראל.

"לטוס לחופש על בטוח" היא לא רק סיסמא. סאן דור חרטה על דגלה מטרת על והיא להעצים את תחושת השלווה והביטחון שמקנה סאן דור בתור חברה ישראלית על פני חברות השכר הזרות.
 

צור קשר