ארכיון

הושק עיצוב אתר האוניברסיטה העברית בירושלים

הושק עיצוב אתר האוניברסיטה העברית בירושלים החדש. ICS עיצבה את האתר מחדש כדי לענות על צרכי מחלקת הדוברות של האוניברסיטה

האוניברסיטה העברית בחרה שוב ב- ICS לעצב מחדש את אתר הבית של האוניברסיטה. עיצוב האתר החדש עונה על הצרכים החדשים של מחלקת הדוברות ובנוסף לחדשות האוניברסיטה מכיל כותרות מאמרים ותמונות מתעדכנות.

ICS נבחרה בשנית, לאחר הצלחתו יצאת הדופן של עיצוב האתר הקודם שנעשה לפני כארבע שנים שזכה לתשבחות הן הודות לארכיטקטורת המידע והן בשל עיצובו הויזואלי.

במסגרת השנים האחרונות ביצעה ICS למעלה מארבעים פרויקטים עבור האוניברסיטה העברית. פרוייקטים אלו כוללים בניית אתרים, הן אינטרנטיים והן אינטראנטיים, מערכות ניהול תוכן ויישומים שונים. ( מאתרי אינטרנט שונים דרך סיקרי הוראה מתוחכמים ועד פיתוח לומדות חדשניות).

מר רונן דנציגר מנכ"ל משותף ב- ICS מסר כי החברה השקיעה משאבים רבים בלימוד,איפיון ופתוח יישומים עבור הצרכים המיוחדים והמגוונים של האוניברסיטה העברית על קהלי היעד השונים שלה.

השקעה זו הוכיחה עצמה בפתרונות היצירתיים והטכנולוגיים המוצלחים המשרתים כיום הן את האוניברסיטה העברית והן מוסדות אקדמיים אחרים דוגמת אוניברסיטת תל אביב ומכון וייצמן. הבנת הצרכים המיוחדים של לקוחות אקדמיים מובנת מהפנמת צרכיהם של קהלי היעד המגוונים הפונים לאתרים אלו. קהל הסטודנטים הסגל האקדמי, הסגל המינהלי, החוקרים, השוחרים והמתעניינים. הידע הרב שנצבר בעקבות העבודה המשותפת מיושם לטובת לקוחות נוספים של ICS הן בעולם האקדמי והן בעולם המסחרי .

צור קשר