ארכיון

מעצב העל ירון מינקובסקי בחר ב- ICS לעצב את אתר בית האופנה המפורסם שלו

מעצב העל ירון מינקובסקי בחר ב- ICS לעצב את אתר בית האופנה המפורסם שלו. האתר שמכיל את קטלוג גלריית העיצובים של ירון עוצב בטכנולוגית פלאש מול מאגר נתונים הניתן לעדכון במערכת ניהול תוכן (ICMS).

ירון מינקובסקי מעצב אופנת עילית מהמובילים בתחומו בישראל ישראל ומהשגרירים הטובים ביותר של האופנה המקומית בעולם, משיק אתר אינטרנט חדש. האתר מגיש פלטפורמה חדשנית ללקוחותיו של מינקובסקי, דרכה הם יכולים להישאר מעודכנים ולעקוב אחרי יצירותיו החדשות של המעצב וגם ליהנות מקולקציות קודמות עם נגיעה של נוסטלגיה. האתר מצטיין בידידות למשתמש, ומוגש בעברית וגם באנגלית לטובת לקוחותיו הרבים של המעצב בחו"ל. מינקובסקי מדווח, "לקוחות רבות שלי מחו"ל נעזרות באתר בכדי להתעדכן בדגמים החדשים ופעמים רבות אני מקבל מהן פניות בעקבות הפרסומים שבאתר".

באתר ניתן למצוא לצד הקולקציות הנוכחיות של המעצב גם מיצגים אומנותיים של מינקובסקי, עיצובים נוסטלגיים ידועים של המעצב כמו הדצים עם התלבושת האתנית אותה הציגו באירוויזיון, דגמים של מינקובסקי כפי שפורסמו במגזינים מובילים בעולם ואף תמונות מהקולקציה הראשונה שלו. עיון בגלריית העיצובים שבאתר מעניק מבט מעניין על התפתחות עולם האופנה בארץ דרך עיניו של המעצב. האתר הינו תדמיתי בלבד ולא מכירתי זאת כיוון שמינקובסקי מאמין שתהליך רכישת הבגד צריך להיות מוחשי, החל מהמדידה, העיצוב האישי ועד לרכישה עצמה.

ירון מינקובסקי, מעצב אופנת העילית, הינו מהוותיקים בשוק האופנה הישראלי, ומהווה נדבך מרכזי בכל הקשור בHAUTE COUTURE בארץ. יצירתו של 'ירון מינקובסקי' נמצאת על קו התפר שבין אופנה לאמנות. את לימודי העיצוב שלו סיים מינקובסקי בהצטיינות בשנת 1989 וכבר בשנת הלימודים האחרונה שלו זכה בפרס המעצב הצעיר המצטיין. מאז סלל לעצמו בהצלחה קרירה עשירה בארץ ובחו"ל.

כמעצב בעל שם עולמי בחר ירון מינקובסקי ב ICS – זוכת פרסי עיצוב והכרה בינלאומית גם היא, לעצב את אתר בית האופנה המפורסם והמצליח שלו. התוצאה של שילוב בתי העיצוב באה לידי ביטוי באתר מרהיב וייצוגי ביותר. כמו כל אתרי ICS בניית אתר זה מושתת גם היא על מערכת ניהול תכנים ה ICMS שפותחה בחברה, והיא משתלבת היטב מול אתר העשוי כולו בפלאש.

לאתר ירון מינקובסקי

צור קשר