ארכיון

קמפיין האינטרנט של זמן אמיתי

הישגי קמפיין האינטרנט של זמן אמיתי עולים על הציפיות המוקדמות ומניבים תוצאות חסרות תקדים. הקמפיין נעזר במדיה יצירתית משולבת סאונד ופרוסה במספר פורטלים על פי ניתוח ופילוח מדויק של קהלי היעד.

קמפיין האינטרנט היצירתי של זמן אמיתי ביה"ס לברמנים ותרבות השתיה הגדול והמוביל בישראל מניב הצלחה חסרת תקדים. הקמפיין אשר ניפרס במיטב הפורטלים המרכזיים על פי ניתוח יסודי ופילוח קהלי היעד על ידי צוות מוחות משולב של ICS וזמן אמיתי, מקדם מבצע הרשמה ייחודי לביה"ס.

בהתאם למסורת ההצלחת אתר האינטרנט עתור הפרסים וההוקרות של זמן אמיתי אשר עוצב והוקם על ידי ICS, כך גם המדיה בקמפיין החדש מבוססת על ויזואל עוצמתי וברור המשולב בג'ינגל משלים של מוסיקה קיצבית וקרינות. מדיה זו תוכננה כך שתעביר את המסר בצורה מידית ואפקטיבית ובכך היא מעודדת שיעור כניסה גבוהה במיוחד.

מהנהלת זמן אמיתי נימסר כי הצלחתו של הקמפיין עולה על הציפיות וכי הן מספר המתעניינים והן כמות הכניסות לאתר ביה"ס התגברו באופן משמעותי. עוד נמסר כי לאור הצלחה זו, הקמפיין יהווה תחילתו של קמפיין שנתי, מגוון ומקיף אשר יתפוס מקום מרכזי באסטרטגיה השיווקית של ביה"ס שעד היום התבססה ברובה על המדיה הכתובה, הרדיו ואירועים שונים

צור קשר