ארכיון

ICS זכתה בפרס הבינלאומי היוקרתי GOLDEN WEB AWARD

ICS זכתה בפרס הבינלאומי היוקרתי GOLDEN WEB AWARD של אגודת מנהלי הרשת והמעצבים IAWMD על עיצוב אתר זמן אמיתי ביה"ס לברמנים ותרבות השתיה וכהוקרה על מצוינות, יצירתיות ושלמות בבניית אתרים ברשת.

זמן אמיתי - ביה"ס לברמנים ותרבות השתייה - הוקם ב-1989 ומהווה כיום את בית הספר הגדול בתחומו בארץ ואחד מבתי הספר לברמנים הגדולים בעולם.

האתר החדש של זמן אמיתי אשר הוקם ע"י חברת ICS - Interactive Communication Solutions, זכה בפרס הבינלאומי היוקרתי "THE GOLDEN WEB AWARDS" לשנת 2003-2004 "כהוקרה על היצירתיות, השלמות והמקצועיות". עצוב האתר זכה בהוקרות נוספות בניהם אתר היום של YNET, ציון לשבח של NFC ושל הפורטל היוקרתי Media Directory Internet Vibes.

האתר החדש מדהים ומלא ההפתעות, מבוסס על קטעי פלאש יצירתיים ומערכת ניהול תוכן דינאמית מקיפה. באתר הייחודי תוכלו למצוא מלבד המיידע המתחייב אודות מגוון הקורסים, המאמרים, הקישורים השונים והחדשות, את הDRINKMIXER - מכשיר וירטואלי שימושי ומשעשע כאחד, המדריך להתאמת והכנת קוקטיילים לכל מצב, אירוע וזמן. בנוסף לכל אלו, משולבים באתר לא מעט קיטעי וידאו סטרימינג מתחלפים, המשתלבים בגוף האתר ומרתקים את הצופה בקטעי להטוטנות בר.

האתר מותאם למתעניינים בענף הבר וסצינת חיי הלילה ומכאן נובע אופיו הצבעוני, הדינאמי והמרתק. האתר יוצר חוויית משתמש בלתי נשכחת, המבוססת על וויז'אל ואנימציה מרשימים ובעלי עוצמה. האתר המיועד לקהל צעיר שבין גילאי 20 ל25, אשר מעודכן בכל חידושי הרשת, מעוצב על פי הסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר וללא ספק הינו אחד האתרים הישראלים המרשימים ביותר שנעשו.

צור קשר