חדשות

בניית אתר האינטרנט החדש של ארגון בוגרי הטכניון


הסתיימה בניית אתר האינטרנט החדש של ארגון בוגרי הטכניון היוקרתי והאתר הושק לפני מספר ימים.

ICS נבחרה לשם בניית אתר האינטרנט של ארגון בוגרי הטכניון לאחר שבנתה עבור הארגון מערכת רישום, סליקה, ניהול ומעקב לכנסים.

אתר האינטרנט החדש אותו בנתה ICS משמש ככלי תקשורת ובסיס לרשת חברתית לבוגרי הטכניון לדורותיהם. זה הוא אתר הבוגרים האקדמי המורכב ביותר בארץ ולו מנוע חיפוש בוגרים המאפשר יכולת יצירת קשר בניהם, צפייה בסיפורי בוגרים, עיון בלוח עבודה ועוד. כמו כן, בניית אתר הארגון מאפשר לבוגרים קבלת מידע מותאם אישית, ליהנות מהקשרים של רשת הבוגרים ולהצטרף למועדונים שונים.


ICS המתמחה בתחום בניית אתרים עבור מוסדות אקדמיים החלה את בניית אתר האינטרנט לאחר אפיון רחב ומקיף, שנעשה על ידי פסיכולוג ארגוני חברתי תעשייתי של החברה בשיתוף עם נציגי ארגון הבוגרים. השפה החזותית שנבחרה לאתר מחזקת את מיצובו של ארגון בוגרי הטכניון כארגון האקדמי המוביל בארץ ומציבה אותו בשורה אחת עם אתרי הבוגרים של האוניברסיטאות המובילות בעולם.

ארגון בוגרי הטכניון הוקם רשמית כעמותה (מלכ"ר) בשנת 1944, לאחר 40 שנות פעילותו של "ארגון מוסמכי הטכניון". בשנים האחרונות הפך הארגון לחלק בלתי נפרד מהמערכת המלווה את הטכניון ובוגריו ומונה כיום כ 70,000 בוגרים. בעקבות מעמדו הייחודי של הטכניון כמוסד בכיר במדינה, יש לבוגרי הטכניון בתחומים השונים חלק חשוב ומרכזי בפיתוח עוצמתה הכלכלית, התעשייתית והטכנולוגית של מדינת ישראל. אתר בוגרי הטכניון מהווה כלי מצוין, הפועל למען הבוגרים המצטרפים אליו.

לאתר ארגון בוגרי הטכניון

מבין לקוחות ICS בתחום בניית אתרים עבור מוסדות אקדמיים ניתן למצוא את האוניברסיטה העברית, הטכניון, אוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת בר אילן, מכון ויצמן, בית הספר הגבוה לטכנולוגיה, SCE מכללת סמי שמעון, HIT מכון אקדמי טכנולוגי חולון,, מכללת תל חי, מכללה אקדמית אשקלון ועוד. .

על בסיס הידע והניסיון רב השנים שנצבר בחברת ICS פתחנו בלוג בניית אתרים עבור מוסדות אקדמיים - אתרי אקדמיה. בבלוג תמצאו עצות, המלצות, סקירות, טיפים ומידע רב על בניית אתרים התפורה לצרכי מוסדות אקדמיים

בלוג בניית אתרים עבור מוסדות אקדמיים - אתרי אקדמיה

 

צור קשר