חדשות

בניית אתר האינטרנט החדש של מרכז מעבדות נוער ע"ש בלמונטה

הסתיימה בניית אתר האינטרנט החדש של מרכז מעבדות נוער ע"ש בלמונטה.

 


מרכז מעבדות נוער ע"ש בלמונטה בחרה בפעם השנייה ברציפות בחברת ICS לשם בניית אתר האינטרנט שלה.
במסגרת בניית אתר האינטרנט החדש אותו בנתה ICS ניתן למצוא מידע רב אודות מטרת המעבדות, תחומי התמחותן, כתות מחקר, תחומי פעילות וכו'.


מרכז מעבדות נוער ע"ש בלמונטה הנה החלוצה בארץ בתחומה והיוותה מודל הצלחה, שבעקבותיו החליטה מדינת ישראל לפעול להקמתם של מרכזי מעבדות נוספים על פי מודל זה ברחבי הארץ. מטרות המעבדות לתת מענה משלים להוראת המדעים והטכנולוגיה של בתי הספר על מנת להדביק את קצב התפתחות המדע.

בניית אתר מרכז מעבדות נוער ע"ש בלמונטה בוצעה לאחר תהליך אפיון מסודר, שנערך מול בכירי היחידה. עיצוב אתר האינטרנט החדש מושתת על הזהות הארגונית של היחידה לשם חיזוק ערכי המותג שלה והדגשת בידולה ואופייה המיוחד בסביבה האקדמית.

לאתר מרכז מעבדות נוער ע"ש בלמונטה

מבין לקוחות ICS בתחום בניית אתרים עבור מוסדות אקדמיים ניתן למצוא את האוניברסיטה העברית, הטכניון, אוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת בר אילן, מכון ויצמן, בית הספר הגבוה לטכנולוגיה, SCE מכללת סמי שמעון, HIT מכון אקדמי טכנולוגי חולון,, מכללת תל חי, מכללה אקדמית אשקלון ועוד. .

על בסיס הידע והניסיון רב השנים שנצבר בחברת ICS פתחנו בלוג בניית אתרים עבור מוסדות אקדמיים - אתרי אקדמיה. בבלוג תמצאו עצות, המלצות, סקירות, טיפים ומידע רב על בניית אתרים התפורה לצרכי מוסדות אקדמיים

בלוג בניית אתרים עבור מוסדות אקדמיים - אתרי אקדמיה

צור קשר