חדשות

בניית אתר המכללה האקדמית אשקלון הסתיימה

בניית אתר המכללה האקדמית אשקלון הסתיימה והאתר החדש הושק בהצלחה וזכה לשיבחי הלקוח.

בניית אתר האינטרנט החדש של המכללה האקדמית אשקלון הסתיימה והאתר הושק. האתר החדש של המכללה מעוצב בקפידה על פי המיתוג והשפה החזותית שנקבע באיפיון מדוקדק שנערך בשיתוף פעולה בין נציגי המכללה למומחים ב ICS. מעבר למידע הרב אודות פעילות המכללה תהווה בניית אתר האינטרנט החדש את העוגן לפעילות המכללה במדיה החדשה בכלל ובתחום מדיה חברתית בפרט.


בו זמנית הסתיימה גם בניית אתר ביה"ס להנדסאים המצוי בקמפוס המכללה האקדמית אשקלון. את הקשר ההדוק בין המוסדות ניתן למצוא בשמירה הקפדנית על זהות המותג והשיתוף בשפה החזותית שנקבעה לשני האתרים.


מר רוני בן-ישי, מנהל מערכות המידע של המכללה האקדמית אשקלון שמח לשבח את צוות ICS אשר עשו במלאכה, על התוצאה המעולה שהושגה. עוד ציין רוני כי במהלך החודשים האחרונים בהם האתר אופיין, פותח ועלה לרשת בלטו לעין המקצועיות, היצירתיות , האדיבות ואורך הרוח של אנשי ICS.
אתר המכללה האקדמית אשקלון – תודות ותשבחות

לאתר המכללה האקדמית אשקלון
לאתר ביה"ס להנדסאים (המכללה האיזורית אשקלון)

 

מבין לקוחות ICS בתחום בניית אתרים עבור מוסדות אקדמיים ניתן למצוא את האוניברסיטה העברית, הטכניון, אוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת בר אילן, מכון ויצמן, בית הספר הגבוה לטכנולוגיה, SCE מכללת סמי שמעון, HIT מכון אקדמי טכנולוגי חולון, מכללת תל חי, מכללה אקדמית אשקלון ועוד. .

על בסיס הידע והניסיון רב השנים שנצבר בחברת ICS פתחנו בלוג בניית אתרים עבור מוסדות אקדמיים - אתרי אקדמיה. בבלוג תמצאו עצות, המלצות, סקירות, טיפים ומידע רב על בניית אתרים התפורה לצרכי מוסדות אקדמיים

בלוג בניית אתרים עבור מוסדות אקדמיים - אתרי אקדמיה
ניתן לעקוב אחרינו גם ב Twitter ובדף שלנו ב Facebook

צור קשר