חדשות

בניית אתר מכון ירושלים לחקר ישראל

ICS סיימה את בניית אתר מכון ירושלים לחקר ישראל העוסק בחקר, מידע ורעיונות בנושאי ירושלים, הסביבה, חדשנות מדינית בישראל וכמו כן בניהול הקונפליקט הישראלי פלשתיני.

מצוינות מוכיחה את עצמה, לאור הצלחתו הרבה של אתר מכון ירושלים לחקר ישראל המכיל מידע רב ומשמש כפורטל ידע בנושאי עיסוקי המכון. האתר המרהיב והנהיר ידידותי במיוחד למשתמש ומציף בפניו את המידע הרלוונטי לו הוא זקוק.
בניית אתר המכון התבססה על השפה החזותית החדשה שפותחה בסטודיו עיצוב האתרים זוכה הפרסים של ICS. השפה החדשה מדגישה את חוזקות המכון ומשדרת יוקרה, אמינות, אובייקטיביות ומעל לכל רצינות ומקצועיות.

מכון ירושלים לחקר ישראל אשר מתרכז באתגרים של ירושלים המודרנית בחר ב- ICS לצורך בניית אתר האינטרנט לאחר בדיקה מדוקדקת של יכולות החברה בתחומי ניתוח הצרכים, איפיון וארכיטקטורת מידע, מיתוג אינטרנטי, בניית אתרים, פיתוח טכנולוגי ועיצוב אתרים מבוססי מערכות ניהול תוכן לאתרי מידע.

מעבר לצד התדמיתי, משרת האתר את מכון ירושלים לחקר ישראל לצורך הפצת המידע הדרוש למקבלי החלטות, קובעי מדיניות, חוקרים ולקהל הרחב. לכן בניית אתר זה מבוססת על ארכיטקטורת מידע וחלוקת תוכן ברורה ואינטואיטיבית. מנהלי האתר יכולים להציף את פרטי המידע המקודמים, החשובים והחדשים אל דף הבית לפי בחירתם.

נציגי מכון ירושלים שהגדירו את האתר פשוט כהצלחה, מסרו כי העיצוב הרענן עושה במדויק את העבודה, מבליט מאוד את התכנים הרבים ונותן מראה חדשני למכון. כמן כן הוסיפו כי חווית העבודה המשותפת הייתה מהנה במיוחד לאור מקצועיות הצוות, החשיבה והעבודה וכי המכון קיבל בדיוק את מה שרצה ואף יותר מכך.

נציגי המכון אף ציינו לשבח את נוחות השימוש במערכת הניהול המאפשרת יצירתיות רבה בתכנון עריכת התכנים שלא הייתה מוכרת עד כה ואת המענה המהיר והיעיל על כל פניה ותקלה ואת מתן התחושה כי צוות ICS מתאמץ עבור הלקוח. .

 


 
About The Jerusalem Institute for Israel Studies (JIIS)
The Jerusalem Institute for Israel Studies is a think tank for research & ideas on Jerusalem, environmental and innovational policy in Israel, and management of the Israeli-Palestinian conflict. The Institute focuses on the unique challenges of modern Jerusalem, and its analyses are widely acclaimed by policy makers, scholars and the general public.

The Jerusalem Institute for Israel Studies (JIIS) an independent, non-profit organization to bridge between the academic and the practical, was founded in 1978. it maintains a balance of highly qualified academics and practitioners, and provides a constant flow of relevant, accurate, and in-depth data, policy papers, and professional analyses for use by decision-makers, researchers, and the general public. Its studies serve as a valuable resource for a variety of governmental bodies, public institutions, and civil organizations.
 

The Jerusalem Institute for Israel Studies (JIIS) web site

 
 

צור קשר